צור קשר שאלות ותשובות המלצות מן העיתונות על רסטורציה פייסבוק יוטיוב וואטסאפ
052-3495678
רסטורציה
רהיטים עתיקים עבודת יד - ירמי זטלנד
רסטורציה > סדנאות

חידוש רהיטים ישנים, שיפוץ רהיטים ישנים - קורס נגרות

ההרשמה בעיצומה

 

בבית המלאכה נערך קורס נגרות ללימוד שיטות רסטורציה מסורתיות. המשתתפים עובדים בהנחייתי על תיקון רהיטים שהביאו עמם. הסדנה נערכת פעם בשבוע במשך 3 שעות באווירה אינטימית. לפני תחילת הסדנה המשתתפים בוחרים את הפריט שאותו הם מבקשים לשפץ, בדרך כלל משהו מהבית. במידה ואין כזה ישנם רהיטים לפני שיפוץ בבית המלאכה שלי. מצבו של הפריט והיכולת של בעליו יקבעו את אופי ומשך העבודה. רצוי להתחיל בפרטים קטנים ופשוטים ולעבור בהמשך לפרוייקטים ארוכים ומורכבים יותר.
אין צורך בידע מוקדם ואין חובה להביא ריהוט עתיק דווקא. יתרה מכך, כדאי להביא רהיטים ישנים בהתחלה כדי ללמוד בבטחה את שיטות הרסטורציה שאותן מיישמים על רהיטים עתיקים באמת. קורס נגרות - סדנאת תיקון רהיטים כולל בדרך כלל לימוד תיקוני מבנה ושלד, תיקוני פורניר, צביעה וגימור. בסדנה כלי עבודה ידניים מסורתיים כמו מקצועים, מפסלות, שופינים ומסורים ידניים. לשימוש המשתתפים יש גם כלי עבודה חשמליים כמו משייפת, ראוטר, ג'יגסואו, מקדחות ומברגות. במהלך קורס הנגרות לתיקון רהיטים עתיקים יתנסו המשתתפים בשימוש בחומרי שימור שונים כמו פיגמנטים, צבעים טבעיים, חומרי גימור טבעיים, שמנים, דבקים מסורתיים וגבס.
בכל קורס רסטורציה שכזה לוקחים חלק מקסימום 6 משתתפים. קבוצה אחת נפגשת בימי ראשון מ 10:00 עד 13:00, קבוצה שניה בימי ראשון מ 14:30 ועד 17:30 וקבוצה שלישית בימי שישי מ 10:00 עד 13:00. מספר המקומות מוגבל ולעיתים יש רשימת המתנה. עדיפות ראשונה ניתנת תמיד לממשיכים מחודש אחד לבא אחריו על פני משתתפים חדשים. המחיר ל – 4 מפגשים, הוא 1,600 ש"ח. לנרשמים ל - 8 שעורים מראש ניתן שיעור אחד נוסף חינם. – 3,200 ש"ח ל 9 מפגשים. המחיר כולל חומרים וציוד. המחיר כולל גם ביטוח למשתתפים, לרהיטים ואחסנה משיעור אחד למשנהו.

 

הרשמה לסדנת חידוש רהיטים ישנים


רוצים לתת למישהו שאוהב עץ ורהיטים עתיקים קורס נגרות כזה במתנה? בקרו כאן


בבית המלאכה מתקיימות סדנאות לילדים בליווי הורים

הסדנאות לילדים כוללות עבודות נגרות בסיסיות כמו הרכבה ושיוף של חלקי עץ וצביעה אומנותית. הסדנאות מיועדות לקבוצות של עד 5 משתתפים בליווי שני מבוגרים. משך הסדנה בין שעתיים לשלוש שעות. לקבלת פרטים נוספים

 

 

ראה את כתבתה של קרול גולדן שמספרת על השתתפותה בסדנה (באנגלית –
Beauty Restored", Essence Weekend Magazine, Ha'aretz English Edition, April 7, 2006") .

 

קורס נגרות

 

הרשמו כבר עכשיו לסדנה הקרובה

 

מגיעים לסדנה באופניים?

ברגל או באוטובוס?

קבלו שעור נוסף חינם רק כי הצלתם את הכדור!

 

 למידע נוסף על קורס נגרות

רוצים שאצור עימכם קשר?
שלח
לימוד לימוד לימוד. תהליך אינסופי! - שחזור רהיטים
שובר מתנה - סדנת שחזור רהיטים עשה זאת בעצמך
תיקון רהיטים
תוספות
טלפון 09-7419958
נייד 0523-495678
jeremyz@restoration.co.il
English
Français
Italiano

צור קשר
תנאי שימוש
זכויות יוצרים
פרטיות
מפת האתר
restoration
חידוש רהיטים
שיפוץ רהיטים
חידוש רהיטים ישנים
ריהוט עתיק למכירה
רסטורציה
שחזור רהיטים
ריהוט עתיק
תוספות
קידום אתרים   reVision