צור קשר שאלות ותשובות המלצות מן העיתונות על רסטורציה פייסבוק יוטיוב וואטסאפ
052-3495678
רסטורציה
רהיטים עתיקים עבודת יד - ירמי זטלנד
רסטורציה > אודות ירמי

מומחה בשימור ורסטורציה
של רהיטים עתיקים ועץ

Jeremy Zetland

מומחה ברסטורציה לפי שיטות עבודה הנהוגות במערב ומרכז אירופה מזה מאות בשנים. בבית המלאכה נעשות עבודות לשיפוץ מבנה של ריהוט, השתלות של חלקים חסרים או פגומים, שיחזור חלקים חסרים, גימור אותנטי בשיטות קלאסיות, הזהבה והכספה של ריהוט עתיק ופרטי עץ, צביעה אומנותית ועיצוב ובנייה של ריהוט חדש בסגנון עתיק. 

 

 

האתגר שבעבודה עם רהיטים עתיקים מזמן את ההתערבות במבנה הרהיט, תיקון הפורניר שלו, גיוון והתאמת צבעים ופוליטורה צרפתית. כל אלו ועוד נעשים בעיקר בבית המלאכה שלי, אך אני עובד עם אומנים נוספים מן השורה הראשונה על מנת להגיע לרמה הגבוהה ביותר של רסטורציה עבור לקוחותיי. בין בעלי מקצוע אלו ניתן למצוא גלף, רפד עתיקות, כורך ספרים, תכשיטן, רתך, ואחרים. החומרים איתם אני עובד מיובאים מפריז ופירנצה. בין החומרים הללו ניתן למצוא דבק עצמות, שרלק, צבעי אדמה מסיינה, עלי זהב וכסף. רוב עבודות הרסטורציה המבוצעות בבית המלאכה דורשות כלים ייחודיים למקצוע כמו מפסלות ומקצועים אותם ייבאתי מאיטליה, צרפת או ארה"ב.


נולדתי, גדלתי והתחנכתי בישראל. למדתי רסטורציה בבית הספר הגבוה לשימור "פלאצו ספינלי" בפירנצה איטליה (1998). הייתי שוליה אצל משפחת קיארוג'י, דור רביעי לרסטורטורים של רהיטים ועץ בפירנצה. גם היום במהלך עבודתי השוטפת אני מקפיד לנסוע ללמידה והשתלמות בבית המלאכה. בין לקוחות משפחת קיארוג'י המוזיאונים המובילים בפירנצה וביניהם ה Palazzo Pitti, Uffizi, Bargello. 

אני בוגר בית הספר לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת תל אביב (1997).

 

רוצים שאצור עימכם קשר?
שלח
לימוד לימוד לימוד. תהליך אינסופי! - שחזור רהיטים
שובר מתנה - סדנת שחזור רהיטים עשה זאת בעצמך
תיקון רהיטים
תוספות
טלפון 09-7419958
נייד 0523-495678
jeremyz@restoration.co.il
English
Français
Italiano

צור קשר
תנאי שימוש
זכויות יוצרים
פרטיות
מפת האתר
restoration
חידוש רהיטים
שיפוץ רהיטים
חידוש רהיטים ישנים
ריהוט עתיק למכירה
רסטורציה
שחזור רהיטים
ריהוט עתיק
תוספות
קידום אתרים   reVision